Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This hello kitty make up box with mirror inside is lovely size and great quality, my daughter will love it
Color: Red and White
Size: one-size
Price: £5.18
Original Price: £6.48
| Material | ABS |
| Closure Type | Others |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Round |
| Style | Cute |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Color | Red and White |
| Type | Cosmetics Storage |
| Batteries Included | No |
| Height | 2.9 in |
| Length | 6.2 in |
| Width | 5.1 in |
| SKU | sb2406279390039829 |
Author: m***n
Date:
Review: This hello kitty make up box with mirror inside is lovely size and great quality, my daughter will love it
Color: Red and White
Size: one-size
Author: 3***3
Date:
Review: Perfect as ever omg 😱
Color: Red and White
Size: one-size
Author: a***n
Date:
Review: i love it so much it’s very cute
Color: Red and White
Size: one-size
Author: d***1
Date:
Review: lightweight, good quality for this price
Color: Red and White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.